B43640A9477M002
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A9477M
B43640A9477M002 Hakkında
EPCOS B43640A9477M002, 470 µF kapasitanslı ve 400V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) ile tasarlanmıştır. 210 mOhm ESR değeri ve 1.82 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı gürültü filtrelemesine uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.82 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V