B43640A9127M007
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A9127M
B43640A9127M007 Hakkında
EPCOS B43640A9127M007, 120 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 820 mOhm ESR ve 1.21 Ohm impedans değerleri ile düşük frekans uygulamalarında 650 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve ses sistemleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 820mOhm @ 100Hz
Impedance 1.21 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V