B43640A9127M000
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A9127M
B43640A9127M000 Hakkında
EPCOS B43640A9127M000, 120 µF kapasitansına ve 400V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 105°C ile tasarlanmış genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 820 mOhm ESR @ 100Hz ve 1.21 Ohm impedansı ile karakterize edilmiştir. 650 mA ripple current kapasitesi @ 100 Hz'de mevcuttur. Through-hole montaj türüyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve AC/DC konvertörlerde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 820mOhm @ 100Hz
Impedance 1.21 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V