B43640A9108M067
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A9108M
B43640A9108M067 Hakkında
EPCOS B43640A9108M067, 1000 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutuya (can) yerleştirilen bu komponentin ESR değeri 120 mOhm @ 100Hz'dir. İmkeda 180 mOhms olan kondansatör, 2.81 A @ 100 Hz ripple akımını destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömre sahiptir. ±20% toleransıyla üretilen bu genel amaçlı kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, invertörler, motor kumanda devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V