B43640A5687M007
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A5687M
B43640A5687M007 Hakkında
EPCOS B43640A5687M007, 680 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can pakajına sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 150mOhm ESR (100Hz'de) karakteristiğine sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sunmakta, -40°C ile +105°C arası işletme sıcaklığında çalışabilmektedir. 100Hz'de 2.44A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devrelerinde uygulanabilir. Through-hole montaj yöntemi ile endüstriyel ve profesyonel elektronik sistemlerine entegre edilmeye uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V