B43640A5687M000
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A5687M
B43640A5687M000 Hakkında
EPCOS B43640A5687M000, 680 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türü ile through-hole montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saatlik yaşam süresi 105°C'de garanti eder. 150 mOhm ESR ve 240 mOhms empedansı ile 100 Hz'de 2.44 A ripple akım kapasitesi bulunur. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır. Bileşen kullanımdan kaldırılmıştır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V