B43640A5337M000
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A5337M
B43640A5337M000 Hakkında
EPCOS B43640A5337M000, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 290mOhm ESR değeri ve 1.54A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. ±20% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 440 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V