B43640A5157M080
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A5157M
B43640A5157M080 Hakkında
EPCOS B43640A5157M080, 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Radial yapıda olup snap-in montajı destekler. ±20% tolerans ile 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garanti eder. ESR değeri 630 mOhm (100 Hz'de), 850 mA ripple akım kapasitesi ile AC ve DC uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 630mOhm @ 100Hz
Impedance 940 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V