B43640A2158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43640A2158M
B43640A2158M000 Hakkında
EPCOS B43640A2158M000, 1500 µF kapasitanslı ve 200 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 65 mOhm ESR @ 100Hz ile karakterize edilir. 3 A ripple current kapasitesine sahip olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. Can-style snap-in kasa tasarımı hızlı montaj ve değiştirilme olanağı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 95 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V