B43634F2108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43634F2108M
B43634F2108M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43634F2108M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 1000 µF kapasitans ve 250V nominal voltaj özelliğine sahiptir. Snap-In radyal kasa tipinde tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans aralığında ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 8000 saatlik ömür garantisi sağlayan komponentin, 100 Hz'de 90 mOhm ESR ve 130 mOhms empedans değerleri bulunmaktadır. 3.45 A ripple akım kapasitesiyle gücü yönetme devreleri, besatme kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.45 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V