B43634A5687M000
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43634A5687M
B43634A5687M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43634A5687M000, 680 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipiyle through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen değerde üretilmiş, 170 mOhm @ 100Hz ESR ve 3.48 A ripple current özelliğine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışmaya elverişlidir ve 85°C'de 8000 saat lifetime garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.48 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V