B43634A2188M000
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43634A2188M
B43634A2188M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43634A2188M000, 1800 µF kapasitansa ve 200V çalışma gerilimi ile tasarlanmış radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipinde bu bileşen, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalar gibi genel amaçlı elektronik devreler için kullanıma uygundur. 60mOhm ESR değeri ile düşük frekans bölgesinde 4.67A ripple akım kapasitesi taşır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ve 85°C'de 8000 saat yaşam süresi ile endüstriyel uygulamalarda güvenilir performans sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 95 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.67 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V