B43630F2827M000
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43630F2827M
B43630F2827M000 Hakkında
EPCOS B43630F2827M000, 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. Radial snap-in paket tipi ile PCB montajı kolay ve güvenlidir. 2000 saat ömrü 85°C'de tasarlanmıştır. 110mOhm ESR değeri ile düşük gürültü ve verimli enerji aktarımını sağlar. -40°C ile +85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında güvenli performans verir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V