B43630D5277M000
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43630D5277M
B43630D5277M000 Hakkında
EPCOS B43630D5277M000, 270 µF kapasitanslı ve 450V çalışma gerilimine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tasarımı ile PCB montajına uygun olup, -25°C ile 85°C arasında güvenli çalışır. 2000 saat ömürlü (85°C'de) bu bileşen, 460 mOhm ESR değeri ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, frekans filtrasyonu ve enerji depolama alanlarında kullanılır. 1.67 A ripple akım kapasitesi (100 Hz) ile düşük frekans devrelerinde etkili performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 710 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V