B43630C9567M002
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43630C9567M002
B43630C9567M002 Hakkında
EPCOS B43630C9567M002, 560 µF kapasitans değeri ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'ye radyal bağlantı sağlar. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi ve ±20% tolerans özellikleri genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 100 Hz'de 2.68 A ripple akımı yönetebilen bu kondansatör, gücü yüksek uygulamalar, anahtarlamalı güç kaynakları, filtrele ve enerjilendirme devrelerinde kullanılan endüstriyel seviye bir komponenttir. Snap-in montaj tipi ile hızlı bağlantı olanağı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.68 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V