B43630B9227M002
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43630B9227M
B43630B9227M002 Hakkında
EPCOS B43630B9227M002, 220 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile PCB'ye kolayca yerleştirilebilir. 85°C'de 2000 saat ömür ve 470 mOhm ESR değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Düşük frekans ripple akımı 1.41 A @ 100 Hz'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 470mOhm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.41 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V