B43630A9397M007
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43630A9397M
B43630A9397M007 Hakkında
EPCOS B43630A9397M007, 390 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. 100 Hz'de 290 mOhm ESR ve 2.17 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömüre sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V