B43630A9187M002
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43630A9187M
B43630A9187M002 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43630A9187M002, 180 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa ile Through-Hole montajına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 570 mOhm ESR değeri ve 1.24 A ripple akım kapasitesi ile, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel devrelerde kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 570mOhm @ 100Hz
Impedance 850 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V