B43630A9128M082
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43630A9128M
B43630A9128M082 Hakkında
EPCOS B43630A9128M082, 1200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj için radial, snap-in kasa tipinde sunulmaktadır. 100 mOhm ESR ve 170 mOhm impedans değerleriyle 4.44 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilmekte, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V