B43630A9108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43630A9108M
B43630A9108M000 Hakkında
EPCOS B43630A9108M000, 1000 µF kapasitansıyla 400V'luk alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türüyle through-hole montajı için tasarlanmıştır. 130mOhm ESR değeri ve 3.94A ripple current özelliğiyle güç kaynakları, invertörler ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.94 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V