B43630A5397M087
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43630A5397M
B43630A5397M087 Hakkında
EPCOS B43630A5397M087, 390 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır. 2000 saatlik ömür 85°C'de sağlanmıştır. 300 mOhm ESR ve 470 mOhms impedans değerleriyle, 2.3A ripple current kapasitesi 100 Hz'de mevcuttur. ±20% toleranslı olup genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. İndüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V