B43624B9337M000
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43624B9337M
B43624B9337M000 Hakkında
B43624B9337M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330µF kapasitansla ve 400V nominal voltajla tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye sabitlenebilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin düzenlenmesi için kullanılır. ±20% tolerans, 8000 saatlik ömür (85°C'de), 240mOhm ESR ve 2.18A ripple akım kapasitesi ile çeşitli endüstriyel ve tüketici elektroniği cihazlarında yer alabilir. -40°C ile 85°C arasında stabil çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V