B43624A5477M000
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43624A5477M
B43624A5477M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43624A5477M000, 470 µF kapasitanslı ve 450V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kasa türü ile through-hole montajı destekler. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 8000 saatlik ömür süresine sahiptir. 100 Hz'de 240 mOhm ESR ve 360 mOhms impedans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering işlemlerinde kullanılır. ±20% toleranslı ve 2.8 A düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V