B43624A2337M000
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43624A2337M
B43624A2337M000 Hakkında
B43624A2337M000, EPCOS tarafından üretilen 330 µF kapasiteli, 200V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunar. ESR değeri 300 mOhm @ 100Hz ve 100Hz'de 1.52A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 460 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V