B43601H2687M82
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601H2687M
B43601H2687M82 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43601H2687M82, 680 µF kapasitans değerine ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 130mOhm ESR değeri ve 180mOhms impedans ile enerji dağıtım, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında tercih edilir. 10000 saatlik yaşam süresi 85°C'de ve -40°C ile 85°C arasında geniş çalışma sıcaklığı aralığı, endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygundur. 1.98A ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı parazit akımlarına dayanıklıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V