B43601G2827M80
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43601G2827M
B43601G2827M80 Hakkında
EPCOS B43601G2827M80, 820 µF kapasiteli 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına uygundur. 110 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple current kapasitesi 2.41 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışmaya dayanıklıdır ve 10000 saatlik ömür garantisi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve smoothing uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V