B43601G2687M82
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601G2687M82
B43601G2687M82 Hakkında
EPCOS B43601G2687M82, 680 µF kapasitansı ve 250V voltaj derecelendirmesi olan radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole bağlantısına sahiptir. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür (85°C'de) özellikleri bulunmaktadır. 130 mOhm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında 2.29 A ripple akımını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılan genel amaçlı kondansatör olup, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.29 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V