B43601F2827M67
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601F2827M67
B43601F2827M67 Hakkında
EPCOS B43601F2827M67, 820 µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve radial snap-in montajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 110 mOhm ESR değeri ve 2.61 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, inverter devreleri, audio amplifier ve endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışan bileşen, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.61 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V