B43601F2687M80
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601F2687M80
B43601F2687M80 Hakkında
EPCOS B43601F2687M80, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal snap-in paket tipinde monte edilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 130 mOhm ESR ve 180 mOhm empedans değerleriyle güç kaynakları, düzeltme devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile temin edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.48 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V