B43601F2567M67
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601F2567M67
B43601F2567M67 Hakkında
EPCOS B43601F2567M67, 560 µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilir. ±20% tolerans ve 100Hz'de 160mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatör devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 2.18A ripple current kapasitesi ile orta-yüksek akım uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V