B43601F2567M62
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601F2567M62
B43601F2567M62 Hakkında
EPCOS B43601F2567M62, 560 µF kapasitanslı, 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüyle tasarlanan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 160 mOhm @ 100Hz ESR (Equivalent Series Resistance) değeri ile düşük impedans özellikleri sunar. 100 Hz'de 2,18 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler, ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V