B43601F2567M60
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601F2567M60
B43601F2567M60 Hakkında
EPCOS B43601F2567M60, 560 µF kapasitanslı, 250V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in konfigürasyonunda tasarlanmış, through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 10000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 160 mOhm ESR ve 2.18 A ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V