B43601F2397M67
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601F2397M67
B43601F2397M67 Hakkında
EPCOS B43601F2397M67, 390 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Radial snap-in montaj tipi ile printed circuit board'lara monte edilebilir. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışır ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 230 mOhm ESR ve 1.75 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devresi ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V