B43601F2158M80
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43601F2158M80
B43601F2158M80 Hakkında
EPCOS B43601F2158M80, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paketinde sunulan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10.000 saatlik ömrü garantiler. ESR değeri 100 Hz'de 60 mOhm'dur. 100 Hz'de 3.49 A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. ±20% toleranslı bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.49 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V