B43601F2108M60
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601F2108M60
B43601F2108M60 Hakkında
EPCOS B43601F2108M60, 1000 µF kapasitansa sahip 250V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve destek kondansatörleri olarak kullanılır. 85°C'de 10.000 saatlik yaşam süresine ve -40°C ~ 85°C geniş çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 Hz'de 90 mOhm ESR ve 3.16 A ripple akım kapasitesi ile sağlıklı enerji depolama ve ac bileşen filtrelemesi sağlar. Endüstriyel, tüketici ve ticari elektronik cihazlarında yaygın olarak tercih edilen bir standar komponent.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V