B43601E2827M82
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43601E2827M82
B43601E2827M82 Hakkında
EPCOS B43601E2827M82 serisi alüminyum elektrolitik kondansatör, 820 µF kapasitans değerine ve 250 V nominal voltaj derecelendirilmiştir. Radyal, snap-in tipi kasa ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, 100 Hz'de 110 mOhm ESR ve 2.8 A ripple akımı özellikleri taşır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjik depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V