B43601E2397M87
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601E2397M87
B43601E2397M87 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43601E2397M87, 390µF kapasitanslı ve 250V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajına sahip bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 10.000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 230mOhm ESR ve 1.77A ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve Through Hole montaj tipiyle endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.77 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V