B43601E2337M82
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601E2337M82
B43601E2337M82 Hakkında
EPCOS B43601E2337M82, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V voltaj derecelendirilmiş bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole teknolojisine uyumlu olup, 3 başlığa sahip paketleme özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 1.57 A ripple akım kapasitesine ve 270 mOhm ESR değerine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, endüstriyel elektronik, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.57 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V