B43601E2277M82
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601E2277M82
B43601E2277M82 Hakkında
EPCOS B43601E2277M82 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 270 µF kapasitans ve 250 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. 330 mOhm ESR değeri ve 1.37 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devrelerinde uygulanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 10000 saat ömür garantisine sahip polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 460 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.37 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V