B43601E2228M60
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601E2228M60
B43601E2228M60 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43601E2228M60, 2200 µF kapasitans değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu komponent, ±20% tolerans aralığında çalışır. ESR değeri 100Hz'de 40mOhm olup, 4.56A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 10000 saatlik ömür garanti edilmiştir. Snap-In kasa tipi ile güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.56 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V