B43601E2108M87
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601E2108M87
B43601E2108M87 Hakkında
EPCOS B43601E2108M87, 1000 µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arasında) çalışabilir. 90 mOhm ESR değeri ve 3.24 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. 10000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile tasarlanan bu kondansatör, düşük frekans ripple'larını etkili şekilde bastırmak için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.24 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V