B43601D5227M82
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601D5227M82
B43601D5227M82 Hakkında
EPCOS B43601D5227M82, 220µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, 3 pin snap-in kutulanması ile endüstriyel ve profesyonel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100Hz'de 490mOhm ESR ve 1.44A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve genel amaçlı AC/DC dönüştürücülerde yer bulur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saatlik yaşam süresine sahip, ±20% kapasite toleransı ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V