B43601C9477M82
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601C9477M82
B43601C9477M82 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43601C9477M82, 470 µF kapasitanslı, 400V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile üretilen bu kondansatör, ±20% toleransa sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 230mOhm, ripple akımı 100Hz'de 2.23A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, invertörler, kuvvetli AC filtresi uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler gibi yüksek gerilim gerektiren uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V