B43601C5337M82
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601C5337M
B43601C5337M82 Hakkında
EPCOS B43601C5337M82, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yoluyla monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 1.96 A ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, invertörler, DC-DC dönüştürücüler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılan endüstriyel seviye bir bileşendir. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V