B43601B9687M67
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B9687M67
B43601B9687M67 Hakkında
EPCOS B43601B9687M67, 680 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole devre kartlarına uygulanır. ±20% tolerans ile 160 mOhm ESR ve 220 mOhms impedans değerlerine sahiptir. 100 Hz'de 2.77 A ripple current kapasitesine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertörler ve elektrik motorları gibi endüstriyel ekipmanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.77 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V