B43601B9687M60
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B9687M60
B43601B9687M60 Hakkında
EPCOS B43601B9687M60 alüminyum elektrolitik kondansatör, 680 µF kapasitans değeri ve 400 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile doğrudan devre kartına bağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip, 85°C'de 10.000 saatlik ömür garantisi sunar. ESR değeri 160 mOhm @ 100Hz, ripple akımı kapasitesi 2.77 A @ 100 Hz'dir. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolaması ve AC-DC dönüştürücülerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.77 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V