B43601B9567M62
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B9567M62
B43601B9567M62 Hakkında
EPCOS B43601B9567M62, 560 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türü ile through-hole montajı destekleyen bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arası) çalışır. 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 190mOhm ESR ve 2.44A low frequency ripple current özelliği ile güç uygulamaları, filtrele devreler, enerji depolama ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile standart uygulamalar için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 270 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V