B43601B9477M62
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B9477M62
B43601B9477M62 Hakkında
EPCOS B43601B9477M62, 470 µF kapasitanslı, 400 V voltaj dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde, snap-in kasa tasarımı ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile ±20% dayanıklılık sağlar. 100 Hz'de 230 mOhm ESR ve 320 mOhms impedans değerleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel elektronik devrelerde enerji depolama ve filtrasyonu amaçlı uygulanır. -40°C ~ 85°C işletme sıcaklığı aralığında 10000 saatlik ömür süresi garantisi ile yüksek güvenilirlik sağlar. 100 Hz'de 2.38 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.38 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V