B43601B9337M000
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B9337M
B43601B9337M000 Hakkında
B43601B9337M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V dereceli bu kondansatör, snap-in radyal paketleme ile through-hole montajı destekler. ±20% toleransla tasarlanan bileşen, 100Hz'de 330mOhm ESR ve 450mOhm empedans sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sağlar. 100Hz'de 1.81A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V