B43601B9227M62
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B9227M62
B43601B9227M62 Hakkında
EPCOS B43601B9227M62, 220 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu komponent genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömür (85°C'de) ile endüstriyel ve consumer elektronik devrelerde, güç kaynakları, inverterler ve ses sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışan bileşen, 1.44A ripple akımı (100Hz) taşıyabilir ve 490mOhm ESR değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 670 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V